Sizce Yeni Microsoft'un Yeni Lumia'ları 950 ve 950 XL'in Piyasada Ne Kadar Tutunma Şansı Var?

Sizce Yeni Microsoft'un Yeni Lumia'ları 950 ve 950 XL'in Piyasada Ne Kadar Tutunma Şansı Var?

Windows 10 Mobile işletim sistemine sahip Lumia 950 / XL serisinin akıllı telefon pazarında sizce şansı ne olabilir. Anketimize katılın.

Bilgisayarlara kolayca bağlanabilen, Windows 10 platformuna uyum sağlamış bir akıllı telefon aslında oldukça çekici görünüyor. Microsoft Lumia 950 / XL serisi bu özelliklere sahip olduğu gibi kaportasının altında da oldukça güçlü bir cihazı barındırıyor. Peki Microsoft Lumia 950 / XL serisinin Samsung ve iPhone karşısında bir şansı olduğunu söyleyebilir miyiz?

Hani derler ya eğri oturup doğru düşünelim diye, şu anda belki de böyle yapmanın tam da zamanı. Microsoft Lumia 950 XL Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı ve hemen ardından Microsoft Lumia 950 Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı inceleme ve haberlerimize göz atacak olursanız bu yeni Microsoft cihazların özelliklerini biraz olsun kavramış olursunuz.  Öte yandan Microsoft Lumia 950 ve 950 XL ile Android Canavarlarını Kapıştırdık blog yazımızda da rakamsal olarak önemli verileri birbiriyle karşılaştırmıştık.

Peki, bütün bu bilgilerin ışığında 2014 yılında akıllı telefon pazarında payı yüzde 2.4 olan Microsoft Lumia serisinin can simidi Lumia 950 /XL serisi olabilir mi? Akıılı telefon pazarında piyasa yüzde 81.5 Android ve yüzde 14.8 iPhone olarak kemikleşmişken Lumia burada kendine bir yer bulabilir mi? Hemen anketimize katılabilirsiniz. 

Cep Telefonunu Mini Bir PC'ye Dönüştürebilen Microsoft Display Dock Tanıtıldı

YORUMLAR