SKILL İçin 5 Ay Sürecek Kafe Turnuvaları Başlıyor!

SKILL İçin 5 Ay Sürecek Kafe Turnuvaları Başlıyor!

SKILL uzun süredir ülkemizdeki oyuncular tarafından en çok tercih edilen FPS oyunları arasında yer alıyor ve oldukça aktif bir takipçi kitlesine sahip diyebilirim. Tabii ki oyuncuların oyuna bu kadar sahip çıkmasının bir ödülü de olmalıydı değil mi? Anlaşılan o ki yapımcı firma Game Sultan da böyle düşünmüş ki 2015'te tam 5 ay sürecek bir kafe turnuvaları dizisinin startını verecek.

Steel Series ile birlikte ortak olarak düzenlenecek etkinliklerde oyuncuları hem maç heyecanı hem de çok güzel ödüller bekliyor. Çok sayıda şehirde başlayacak olan bu turnuvalar Single Death Match olarak oynanacaklar ve birincilere Steelseries Siberia Raw Prism Kulaklık hediye edilirken ikincilere ise Steelseries Rival Mouse Beyaz verilecek. Turnuvalara katılım gösteren herkese 7 günlük VIP ticket promo kodu verilecek olması ise tabii ki pek çok oyuncunun hoşuna gidecektir.

Beş ay boyunca devam edecek olan turnuvalar toplamda 20 adet olacaklar ve İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Osmaniye, Adana, Manisa, Antalya, Sakarya, Gaziantep, Tekirdağ ve Balıkesir şehirlerinde organize edilecekler. Şimdilik belirlenen şehirler bu şekilde ancak önümüzdeki yıllarda düzenlenmesi muhtemel etkinliklerde daha fazla şehrin olma olasılığı da yüksek.

Turnuvaların ilk ayağı 14 Şubat'ta İstanbul'da başladı ve son ayağı 27 Haziran 2015'te gerçekleşecek. Şirketin hazırladığı resmi turnuva takvimini hemen aşağıda görebilir ve katılım gösterebilirsiniz.

Eğer sıkı bir SKILL oyuncusu olduğunuzu düşünüyor, bir yandan kendinizi diğer oyunculara karşı kanıtlamak, diğer yandan ödüllerden bir tanesini kazanmak istiyorsanız şehrinizdeki SKILL kafe turnuvalarına gitmeyi sakın unutmayın!

Oyunu bilmeyenler ise aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kolayca bilgisayarlarına indirebilirler.

Adobe Photoshop 25 Yaşında!

YORUMLAR