Sky Force 2014 Sevenlere Müjde! Sky Force Reloaded Kısa Bir Süre Sonra Çıkacak

Sky Force 2014 Sevenlere Müjde! Sky Force Reloaded Kısa Bir Süre Sonra Çıkacak

Mobil cihazlar için geliştirilmiş shoot em up türündeki en başarılı uçak savaşı oyunu olarak tanımlayabileceğimiz Sky Force 2014 çıktığı dönem büyük ses getirmişti ve milyonlarca oyun sever bu oyunu Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerine indirerek oynamaya başlamıştı. Sky Force 2014'ün sunduğu yüksek grafik kalitesi ve zengin içerik bizim de oldukça hoşumuza gitmişti. Oyunun Polonyalı geliştiricisi Infinite Dreams serinin yeni oyunu olacak Sky Force Reloaded'ı yayınladığı oynanış videosuyla resmi olarak bütün dünyaya duyurdu ve oyun severlere müjdeyi verdi. 

Hatırlanacağı üzere Sky Force serisi ilk olarak 2004 yılında Symbian işletim sistemini kullanan mobil cihazlar için yayınlanan serinin ilk oyunuyla başlamıştı. Infinite Dreams ilk oyunun üzerinden 10 sene geçmesinin ardından Sky Force 2014'ü yayınlamıştı ve serideki kalite çıtasını bir hayli yükseltmişti. Polonyalı geliştirici ekibin sözlerine göre Sky Force Reloaded seride yeni bir kalite sıçraması yaşatacak.

Sky Force Reloaded yine göz kamaştırıcı grafiklerle birlikte geliyor. Bunun yanında yeni oyun dinamikleri bize daha heyecanlı bir oynanış yaşatacak. Oyunun önümüzdeki 2-3 ay içerisinde çıkış yapması bekleniyor. Sky Force Reloaded'ı Android ve iOS cihazlarımızın yanısıra bilgisayarlarımızda da oynayabileceğiz.

Sky Force Reloaded'ın tanıtım videosuna göz atarak yeni oyun hakkında fikir sahibi olabilirsiniz:

Elinizi Ayağınızı Boşaltan, Eldivenle Bile Sevemeyeceğiniz Bilgisayar Oyunları

YORUMLAR