Sky Force Reloaded Çıktı, Hemen İndirin!

Sky Force Reloaded Çıktı, Hemen İndirin!

Mobil cihazların en beğenilen oyun serileri arasında olan Sky Force serisinin yeni oyunu Sky Force Reloaded Android ve iOS  işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için resmi olarak çıkış yaptı! Hatırlanacağı üzere serinin bir önceki oyunu Sky Force 2014 bizi uzun bir süre eğlendirmeyi başarmıştı. 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız klasik shoot em up türündeki oyunlardaki yapıya sadık kalan ve bu yapıyı güzel grafiklerle birleştiren bu uçak savaşı oyunundan sonra Infinite Dreams serinin yeni oyunu Sky Force Reloaded'ı geliştirme çabalarına başlamıştı. Sky Force Reloaded birkaç küçük yenilikle birlikte oyun severlerin beğenisine sunuluyor.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Sky Force Reloaded'da yeni bölümler ve bölüm sonu canavarları bizi bekliyor. Oyundaki bir diğer dikkat çeken yenilik ise artık oyuncuların farklı uçak seçeneklerine sahip olmaları. Bu uçaklar kendilerine has avantajlara ve dezavantajlara sahipler. Bu sayede farklı oynanış tecrübeleri sunmaktalar.

Sky Force Reloaded'da serinin önceki oyunlarında olduğu gibi uçağımızı bölümler içerisinde toplayacağımız yıldızlarla kalıcı olarak geliştirebiliyoruz. Oyunun grafiklerindeki geliştirme de göze çarpıyor. Farklı hava şartları özel efektlerle ekrana yansıtılmakta.

Eğer aksiyon dolu ve yüksek graifklere sahip bir mobil oyun oynamak isterseniz Sky Force Reloaded'ı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Subway Surfers Yapımcısı Açık Dünya Tabanlı RPG Oyununu Yayınlamaya Hazırlanıyor

YORUMLAR