Skylake Çekirdekli Acer Predator G6 Herkesin İsteyeceği Bir Oyun Canavarı

Skylake Çekirdekli Acer Predator G6 Herkesin İsteyeceği Bir Oyun Canavarı

Gamescom 2015 Konferasında Intel Skylake işlemciler resmen duyuruldu. Bu duyuru sırasında Intel Skylake çekirdekli bir Acer Predator G6 oyun PC'si de görücüye çıkarıldı.

Skylake işlemcilerin ilk duyurulan masaüstü versiyonları i7 6700K ve i5 6600K modelleri. Bu modellerin detaylarını Intel'in 6. Nesil Skylake İşlemcileri Çıkış Yaptı! haberimizde bulabilirsiniz.

Ancak Acer'ın tanıttığı Skylake işlemcili Acer Predator G6, o kocaman gövdesinde Nvidia GTX 980 GPU ile 64GB DDR4 bellek barındırıyor. 4K çözünürlük standardına sahip olan Acer Predator G6, 3440x1.440 çözünürlükle UHD performansı verebiliyor ve oyunlarda inanılmaz bir kaliteyi sunmayı amaçlıyor.

Kendi aşırma (overclock) teknolojisine sahip olan Acer Predator G6 PC'yi nasıl isterseniz o şekilde ayarlamanızı sağlayabiliyor. Soğutma sistemi de aynı panelden kontrol edilebiliyor. Dahili Creative Sound Blaster X-Fi MB5 ses sistemine sahip olan Acer Predator G6 rahatlıkla evde kullanmanız için biraz iddialı bir ses gücüne sahip. Sonuna kadar sesini açmanız pek mümkün olamıyor. 6 adet USB 3.0 ve 2 adet USB 2.0 porta sahip olan PC anakartının üzerinde 2'şer adet PCI-E X1 ve M.2 slotlarına da sahip. Acer Predator G6, 12 TB'a kadar sabit disk destekleyebiliyor ve üzerinde 512GB SSD ile geliyor. Skylake i7 6700K işlemci taşıyan Acer Predator G6 şu anda piyada rakip tanımıyor.

Nvidia'nın Yeni 8 Çekirdekli Performans Canavarı Tegra X1 Su Yüzüne Çıktı!

Steam'den Bedava Oyun Nasıl Alınır?

YORUMLAR