Skype 10. Yılını Kutluyor

Görüntülü ve sesli mesajlaşma denildiği zaman birçok kullanıcının aklına ilk gelen yazılımlar arasında yer alan Skype bugün 10. yılını kutluyor. Tam 10 yıldır kullanıcılara kesintisiz hizmet vermeye devam eden Skype'ın 10. yıldönümü için Microsoft, tüm S

Skype 10. Yılını Kutluyor

Görüntülü ve sesli mesajlaşma denildiği zaman birçok kullanıcının aklına ilk gelen yazılımlar arasında yer alan Skype bugün 10. yılını kutluyor. Tam 10 yıldır kullanıcılara kesintisiz hizmet vermeye devam eden Skype'ın 10. yıldönümü için Microsoft, tüm Skype kullanıcılarının dünya üzerinde yer alan 2 milyondan fazla bağlantı noktası aracılığıyla 30 dadikalık ücretsiz Wi-Fi erişimi kullanabileceğini duyurdu.

Microsoft konuyla ilgili yayınladığı blog yazısı üzerinde "Bu her ne kadar bizim yıldönümümüz olsa da bunun gerçekleşmesini sağlayan sizlersiniz. Bu nedenle tüm Skype kullanıcıları 29 Ağustos ve 30 Ağustos tarihleri arasında dünya üzerinde yer alan 2 milyondan fazla Skype Wi-Fi noktasından ücretsiz olarak yarım saatlik Wi-Fi erişiminden yararlanabilecek." sözlerine yer verdi.

Teknoloji devi bunlara ek olarak, dünya üzerinde neredeyse her ülkede Skype'ın aktif olarak kullanıldığını kullanıcılarına göstermek için yep yeni videolar yayınladı. Yayınlanan videolar üzerinde dünyaca ünlü isimleri görebileceğiniz gibi birçok sıradan Skype kullanıcısıyla yapılan sohbetlere de yer verilmiş durumda.

Aynı zamanda kullanıcılara Skype hakkında ilginç istatistiksel bilgiler de sunan Skype yetkilileri, son 10 yıl içinde 300 milyondan fazla kullanıcının Skype aracılığıyla 1.4 trilyon dakikadan daha çok konuştuğunu belirtti

Dünya üzerindeki milyonlarca Skype kullanıcısı arasında sizlerde yerinizi almak isterseniz aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla Skype'ı hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Google Hangouts HD Desteğine Kavuşuyor

YORUMLAR