Skype Android Güncellendi! Artık Videoları Kaydetmek Mümkün

Skype Android Güncellendi! Artık Videoları Kaydetmek Mümkün

Popüler mesajlaşma, sesli ve görüntülü görüşme programı Skype'ın Android versiyonuna gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılara gelen video mesajları cihazlarına kaydetme imkanı sunuldu.

Esas olarak masaüstü PC versiyonu ile popüler olan fakat sıçrayışı MSN'in kapatılıp hesaplarının devredilmesi ile yaşayan Skype, son bir kaç yılda mobile platforma verdiği önemi arttırarak bu platformdaki uygulamalarını sürekli geliştirmeye başladı. Milyonlarca kişinin mobil cihazı üzerinden kullandığı Skype, hem Android hem de iOS versiyonlarını düzenli olarak güncelleyerek kullanıcıların uygulamayı daha da sevmesini sağlıyor.

Skype'ın Android versiyonuna gelen son güncelleme ise kullanıcıların kendilerine mesaj olarak gelen videoları, istedikleri taktirde Android telefon ya da tabletlerine kaydedilmesini sağlıyor. Bu özellikle ile birlikte yakın zamanda konuştuğunuz kişiler sekmesinden kurduğunuz bir iletişimin üstüne uzun süre basılı tutarak silme, okundu olarak işaretleme ya da bildirimleri kapat gibi işlemleri kolayca uygulayabiliyorsunuz.

Fotoğraf galerinizde bulunan fotoğrafları Skype üzerinden paylaşma işlemini de kolaylaştıran Microsoft, çok büyük değişiklikler yapmamış olmasına rağmen talep edilen video kaydetme özelliğini getirdi.

Android uygulama üzerinde aktif olan yeni özelliklerden faydalanabilmek için Skype'ın Android versiyonunu güncellemeniz gerekiyor. Alttaki bağlantıyı kullanarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR