Skype Android İçin 5.5 Sürümüne Güncellendi, Bakın Neler Değişti

Skype Android İçin 5.5 Sürümüne Güncellendi, Bakın Neler Değişti

Microsoft bugün Skype’ın Android sürümünü 5.5 olarak güncelledi. Skype’a bazı yeni özellikler eklenirken performansı da artırıldı.

Microsoft bugün, Skype’ın Android üzerinde 5.5 sürümüne güncellendiğini açıkladı. Skype 5.5 Google Play’de ve Tamindir.com’da indirilmeye hazır.

Microsoft yaptığı açıklamada, Skype 5.5’in Android üzerinde kullanıcılarına mesajlaşma ve iletişim konusunda bazı performans iyileştirmeleri sunduklarını, batarya ömrünün artık daha az tüketildiğini, Skype’a giriş ve uygulamadan çıkış aktivitesinin daha hızlandırılıp kolaylaştırıldığını anlattı. Özellikle Skype 5.5’in batarya dostu bir uygulamaya dönüştürüldüğünü, Skype’ı telefonlarda geri planda açık tutmanın batarya ömrünü neredeyse tüketmediği de paylaşılan bilgilerden belki de en önemlisi.  

Öte yandan yeni Skype Android güncellemesi paylaşılan web linklerinin artık sohbet pencerelerinden izlenebilmesine de olanak tanıyor olacak. Bu özellik Mac ve iOS cihazlarda kullanılabiliyor ancak Android üzerinde kullanılamıyordu. Skype 5.5 güncellemesi önümüzdeki hafta bu özelliği de bünyesine alacak. 

Profesyonellere Yönelik Skype Yayınlandı!

Skype'ın Yeni Nesil Sürümü Skype for Web İle Tanışın

Skype'ın Gerçek Zamanlı Çeviri Hizmeti Skype Translator, Herkese Açıldı

YORUMLAR