Skype Android'e Süper Güncellemeler Getiriyor

Skype Android'e Süper Güncellemeler Getiriyor

Bugünden itibaren Skype kullanıcıları Android sistemler üzerinden çevrimiçi olmayan arkadaşlarıyla fotoğraf, dosya ve video mesaj paylaşmaya başlayacak. Henüz markete yerleşmemiş olan güncellemenin bu hafta içinde tamamlanacağı düşünülüyor. 

Skype özellikle iş dünyası profesyonellerinin çok kullandıkları bir iletişim uygulaması olarak oldukça popüler. Android için güncellenen son sürüm artık arkadaşlarımıza resim, dosya ve video gibi multimedya dosyalarını onların çevrimiçi olmalarını beklemeden gönderme imkanı sunuyor. Gelecek olan güncelleme sadece bu özelliği kapsamıyor, Skype resim içinde resim konuşma modelini Android telefonlar için de güncelliyor. Skype'tan başka uygulamalar için çıkmak zorunda kalsanız bile iletişim kurduğunuz kişinin görüntüsü ekrandan gitmiyor, o da sizi görmeye devam edebiliyor. 

Özellikle profesyonel hayatta uzak iletişimlerde son derece faydalı olabilen Skype'ın kullanıcılara çevrimiçi olmadan pek fazla hareket imkanı tanımıyordu. Bu durum böylelikle son bulmuş olacak. Skype’ın Android için yenilenmiş sürümünün bu geceden itibaren Google Play mağazasına yerleşeceği bekleniyor.

Android telefonunda Skype kullananlar güncellemeyi otomatik olarak alabilecekler. Skype bu desteğin iOS için de geleceğini ancak tarihinin henüz belli olmadığını da açıkladı. 

Skype Her Yerde Sizinle

Android için SkypeUygulaması

Yararlı Skype İpuçları

YORUMLAR