Skype for Business Mobil Cihazlara da Geliyor

Skype for Business Mobil Cihazlara da Geliyor

MS Office Takvim’e entegre olarak grup toplantıları, video konferanslar düzenleyebilen Skype for Business artık mobil cihazlara da geliyor.

Skype for Business’in en önemli özelliği 250 kişilik grup sohbetlerine ve video konferanslara izin verebiliyor olması. Microsoft Office uygulamalarıyla, özellikle Office Takvim ile entegre olabilen Skype for Business yakında iOS ve Android cihazlarda da kullanılabilecek.

Profesyonel hayatın rutin toplantılarını son derece kolay bir hale getirebiliyor. Kalabalık gruplara ulaşmayı kolaylaştırıyor ve takvim hareketlerine göre kurumsal yapıya entegre olabiliyor. Ancak Skype for Business’in bazı uygulama sekmeleri henüz tam anlamıyla çalışmıyor. Onun için mobil cihazlara gelen sürümü de bir önizleme niteliği taşıyor. Kurumsal şirketlerde IT yöneticilerinin kullanıcıları belirleyebileceği Skype for Business şimdilik 8 kişilik grupları bünyesine alabiliyor.

Skype Business önizlemesi 17 Ağustosa kadar Skype Business sayfalarından takip edilebilecek. Uygulama kullanılmaya başlandığında Lync 2013 uygulamasının da indirilerek entegre edilmesi gerekecek. Skype for Business'i buraya tıklayarak kayıt olup indirebilirsiniz.

Profesyonellere Yönelik Skype Yayınlandı!

Mart Ayının 18'inden İtibaren Skype İşe Başlıyor

YORUMLAR