Skype ile 1 Ay Ücretsiz Arama Yapılabilecek

Skype ile 1 Ay Ücretsiz Arama Yapılabilecek

Bundan sonra Windows Live Messenger’ın yerine kullanılmaya başlanacak olan Skype kullanıcılarına büyük bir fırsat sunuyor. Skype ile ücretsiz olarak telefon görüşmesi yapabileceksiniz, evet yanlış değil Microsoft’un bünyesine giren ve sonrasında Windows Live Messenger’ın yerini alan Skype kullanıcılarına ücretsiz arama fırsatını gururla sunuyor.

Üzülerek söylemekte fayda var, Skype’ın kullanıcılarına sunduğu bu fırsat herkes için geçerli olmayacak. Mobil platformlarda da yerini alan Skype en son Windows Phone 8 platformundaki yerini almıştı. Yapılan açıklamada Skype, cep ve sabit hatlar ile yapacağınız telefon görüşmelerini 1 ay boyunca ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Bu fırsattan biz Türk kullanıcılar faydalanamıyoruz, sebebi ise ücretsiz görüşme yapılacak ülkeler arasında ülkemizin adı yer almıyor. Her ne kadar tüm dünyada geçerli olacağı söylense de Skype’ın ücretsiz görüşme özelliğinden Türkiye sınırları içerisinde faydalanamayacaksınız. Eğer Türkiye’de Skype kullanmıyorsanız bu fırsattan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey gerekli formu doldurmak olacaktır.

YORUMLAR