Skype iPhone Uygulamasına Sesli Mesaj ve Profil Desteği Geldi

Skype iPhone Uygulamasına Sesli Mesaj ve Profil Desteği Geldi

Dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması Skype’ın iPhone sürümü için yeni bir güncelleme yayınlandı. Sesli mesajları tek dokunuşla dinleme, kişi profillerini görüntüleme gibi önemli yenilikler içeren güncellemenin detayları haberimizde.

Microsoft, ülkemizde de sık kullanılan görüntülü ve yazılı sohbet uygulaması Skype’ın mobil sürümünü geliştirmeye devam ediyor. 5.0 güncelleme ile bambaşka bir görünüm kazanan, daha da hızlanan ve yeni özellikler kazanan Skype, iPhone kullanıcıları için bir kez daha güncellendi ve 5.2 sürüm numarası ile App Store’daki yerini kısa bir süre içerisinde alacak.

iPhone için Skype’ın yeni sürümünde artık kullanıcılar kişilerinden yeni bir sesli mesaj aldıklarında ileti, sohbet ekranında gösterilecek ve sadece “Dinle” butonuna dokunularak sesli mesaj kolaylıkla dinlenebilecek. Kişilerin profillerini ayrıntılı olarak görüntülemek te yeni güncelleme ile mümkün olacak. Kullanıcıların kişilerinin Skype’da kullandıkları adı, doğum tarihini, konumunu, ruh halini yansıtan mesajlarını görebilecek. Ek olarak birebir gerçekleşen sohbetlerde de sadece kişi ismine dokunarak profil bilgilerinin görüntülenebilecek. Bunların dışında “katılımcı ekle” butonuna dokunarak, gerçekleştirilen sohbetlere yeni kişiler eklenebilecek.

iPhone için Skype'ın en yeni sürümünü Tamindir aracılığıyla güvenli ve hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz:

YORUMLAR