Skype, Masaüstü Uygulamasını Güncellemeye Devam Ediyor

Skype, Masaüstü Uygulamasını Güncellemeye Devam Ediyor

Windows Live Messenger’ın ipini çeken popüler anlık mesajlaşma servisi Skype, Windows ve MAC platformlarında güncellendi. 6.6 sürümüne ulaşan Skype masaüstü uygulaması önemli iyileştirmeler ve düzeltmeler içeriyor.

Daha rahat kullanım ve servisin kalitesini artırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Skype, Windows ve MAC masaüstü uygulamaları için ufak sürüm güncellemelerine devam ediyor. Windows sürümünde kişileriniz çevrimdışı olduklarında görüntülü çağrı butonu gri renge bürünecek. Yeni eklenen paylaş menüsü çevrimiçi ve çevrimdışı kişilerinize görüntülü mesaj göndermenizi sağlıyor. Güncelleme ile birlikte arama araç çubuğundan erişilen görüntülü mesaj seçeneği de kaldırıldı.

Skype'ı 6.6 sürümüne yükselten MAC kullanıcıları yönetici hesapları olmasa dahi gelecekteki tüm güncellemeleri alabilecek. MAC sürümünü kullananlar çağrılarına on saniye içinde yanıt alamadıkları taktirde görüntülü mesaj gönderebilecekler. Geri bildirimler neticesinde sohbet mesajlarını düzenlemeyi sağlayan butona hızlı erişim yeniden dahil edildi.  

Çeşitli hataların giderildiği Skype uygulamasının güncel masaüstü sürümünü sitemizden hızlıca indirebilirsiniz.

Skype - İmkansız Aile Portresi

YORUMLAR