Skype Meetings Küçük İşletmeler İçin Ücretsiz Olarak Yayına Girdi

Skype Meetings Küçük İşletmeler İçin Ücretsiz Olarak Yayına Girdi

Dünyanın en çok kullanılan iletişim uygulamalarından biri olan Skype'tan, küçük işletmeleri sevindirecek bir haber geldi. Grup toplantıları için ücretsiz olarak kullanılabilecek Skype Meetings duyuruldu.

Microsoft büyük işletmeler için Office 365 ve Skype Business çözümleriyle birlikte çeşitli hizmetler vermeye devam ediyor. Fakat bu yazılımlar için verilmesi gereken ücretleri karşılayamayacağını düşündüğü işletmeleri de düşünen Microsoft, Skype Meetings isimli yeni hizmetini tanıttı. Tarayıcı tabanlı olarak hizmet vermeye başlayacak olan uygulama, Skype'ta kullanılan çeşitli özellikleri ücretsiz olarak sunmaya hazırlanıyor.

Kayıt olunduktan sonra bir aylık süre boyunca 10 kişiye kadar görüntülü toplantıların düzenlenmesini sağlayan Skype Meetings, geçen bu ilk ayın ardından sadece 3 kişinin toplantı yapabilmesine imkan sağlıyor. Yine de oldukça küçük işletmeler ya da az çalışanlı iş yerleri için tercih edilebilir bir ortam olarak, Skype Meetings tercih edilebilecek bir yer konumunda duruyor. Skype Meetings'i denemek için ise aşağıdaki adresi takip edebilirsiniz:

Skype Dosya Gönderme Özelliğine Boyut Kısıtlaması Geliyor

Windows 10 Güncelleniyor Edge Tarayıcıya Bildirimler Ekleniyor ve Skype Makyajlanıyor

Skype Web'e Yeni Güncellemeler Geldi

YORUMLAR