Skype Web'e Yeni Güncellemeler Geldi

Skype Web'e Yeni Güncellemeler Geldi

Microsoft'un ünlü online iletişim aracı Skype'ın tarayıcı versiyonu yeni güncellemeler alıyor. Artık Skype Web üzerinden telefon araması yapabileceğiz ve YouTube videolarını doğrudan izleyebileceğiz. 

Programı uygulama olarak bilgisayarlarında kullanmak istemeyenler için geçtiğimiz sene çıkan Skype Web, kısa sürede popüler olmuş bir web eklentisi. Elbet tarayıcı bazlı olduğu için şimdiye kadar da bir sürü eksiği vardı. Microsoft yeni güncellemelerle bu eksiklikleri gidermeye devam ettiğini bizlere gösteriyor.

Skype Web'te daha önce Skype kullanmayan kullanıcıları arayamıyorduk. Artık telefon etme özelliği sayesinde numara tuşlayarak arama yapabileceğiz. Tabii ki de bunu yapabilmek için Skype kredisine sahip olmamız gerekiyor. 

Aynı zamanda Skype Web üzerinden YouTube videosu izleyebilmek de artık daha kolay. Skype'ın aplikasyonunda olduğu gibi artık YouTube linkleri embed şeklinde olacak ve sohbet kısmına yapıştırdığınız gibi izlenebilir duruma gelecek.

Başlıca gelen bu özelliklerin yanında küçük küçük bir çok geliştirme daha Skype Web'e eklenmiş durumda. Eğer siz de Skype Web kullanıyorsanız, bu özelliklere mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR