Skype'ın 6.20 Sürümü Ses Kalitesini Güçlendirmeye Yoğunlaşıyor

Skype'ın 6.20 Sürümü Ses Kalitesini Güçlendirmeye Yoğunlaşıyor

Microsoft, sohbet ve canlı konuşma platformu Skype'ı geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Firma bugün, Skype'ın Windows masaüstü yazılımının yeni versiyonunu tanıtarak aramalar içerisindeki ses kalitesi geliştirmelerine yoğunlaştı. Yakında yeni versiyonu tüm platformlarda deneme imkanı bulabileceksiniz.

Firma ses kalitesini şimdiye kadarki en iyi kaliteye getirerek, sadece Windows masaüstünden ziyade yakında Skype'ı kullandığınız tüm platformlarda bu deneyimi yaşayabileceğinizi söylüyor.

Ses konusunda Microsoft'un en çok üstünde durduğu konu, yeni versiyonda etrafınızda nasıl bir gürültü ortamı olursa olsun yüksek kalitede ses aktarımı gerçekleştirebilecek olmanız. Genellikle Lumia telefonlarda bulunan tamamen kesintisiz net ve temiz ses kalitesinden sonra artık neredeyse her platformda Skype konuşmaları içerisinde bu kaliteye ulaşabilecek olmak mümkün.

Ayrıca Microsoft bu sürümle birlikte Skype'ın kullanılan cihaz üzerinde bulunan tüm mikrofonları kullanarak gürültü ortamını engellemesini, ses kalitesini arttırmak daha elverişli bir görüşme ortamı yaratmasını bekliyor. Sadece bilgisayarınızda değil, kimi telefonlarda bulunan çoklu mikrofon sisteminden faydalanarak Skype, sizin için kusursuz bir ses engelleme teknolojisi yaratmayı hedefliyor.

Skype'ın son sürümünü sitemiz üzerinden sorunsuz ve güvenli bir şekilde indirmek için aşağıdaki linkimizi kullanabilir, vaat edilen yeni ses kalitesini kendiniz de deneyebilirsiniz:

YORUMLAR