Skype'ın Android Versiyonu 5.4 Olarak Güncellendi

Skype'ın Android Versiyonu 5.4 Olarak Güncellendi

Microsoft'un MSN'i kapadıktan sonra büyük bir çıkış yakaladığı Skype'ın Android uygulaması 5.4 versiyonuna güncellenerek özellikle mesajlaşma bölümü başta olmak üzere bir takım değişiklik ve yenilikler yapıldı.

Bildiğiniz üzere Skype hesabınızda ekli olan kişiler ile sınırsız ve ücretsiz bir şekilde mesajlaşabiliyorsunuz. Android için Skype 5.4 versiyonu da mesajlaşma deneyiminizi arttırmak bazı yenilikler barındırıyor. Yeni versiyonun ilk göze çarpan özelliği mesajlaşma ekranı üzerinde karşı taraf tarafından size mesaj yazılıyorken beliren imlecin değişikliği. Bu tür uygulamaların hemen hemen hepsinde aynı şekilde kullanılan bu imleç, Skype üzerinde bu şekilde dğeildi ve sadece karşı tarafın yazı yazdığını yazı ile görebiliyorduk.

Android Skype 5.4 versiyonu ile meydana gelen bir diğer değişiklik ise avatar fotoğraflarının yer değişikliği. Toplu grup konuşmalarında farklı kişilerin yazdıkları mesajları daha rahat takip edebilmemiz için yapılan bu değişiklik de çok büyük olmamasına rağmen, 5.4 versiyonu için belirtilen büyük değişiklikler arasında yer alıyor.

Skype Android 5.4 versiyonu ile yapılan diğer tüm değişikliklerin hepsi çok minik şeyler. Özellikle uygulama üzerinde yer alan bazı ufak problemlerin giderilmesi, hemen hemen her uygulamanın her güncellemesinde standart olarak yaptığı işlerden bir tanesi.

Aşağıdaki indirme tuşunu ya da linkini kullanarak hemen Android telefon ve tabletlerinize Skype'ın en güncel versiyonunu yükleyebilirsiniz. Eğer güncellemeyi çoktan yaptıysanız, yeni versiyon hakkındaki görüşlerinizi de aşağıda yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Android için Skype İndir

GTA 5 Türkçe Yama Yayınlandı!

YORUMLAR