Skype'ın Masaüstü Uygulamasının Eski Versiyonları Kaldırılıyor

Skype'ın Masaüstü Uygulamasının Eski Versiyonları Kaldırılıyor

Dünyanın en çok kullanılan sesli ve görüntülü konuşma programlarından biri olan Skype'ın masaüstü programlarının eski versiyonları emekli oluyor. Bildiğiniz üzere Microsoft son zamanlarda Skype'ın tüm versiyonlarını geliştirip güzelleştirerek kullanıcılarına daha etkileyici ve eğlenceli bir program sunmaya çalışıyor.

Özellikle grup konuşma ve yazışmalarında en çok tercih edilen programlardan biri olan Skype düzenli olarak güncelleniyor. Fakat bir çok kullanıcı eski versiyonları kullanmaya devam ediyor. Bunun önüne geçmek isteyen Microsoft eski versiyonları kaldırarak tüm kullanıcılarının en gelişmiş ve en yeni Skype versiyonunu kullanmasını sağlayacak.

Eski Skype versiyonuna sahip olan kullanıcıların endişe etmelerine gerek yok. Skype'ın son versiyonunu hemen sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Skype'ın resmi bloğu üzerinde yapılan açıklamaya göre programın hem Windows hem de Mac için olan 6.13 versiyonu ve altındaki sürümler emekliye ayrılacak ve kullanıcılar tarafından erişilemeyecek. Yakın bir zaman sonra ise 6.14 ve alt sürümler tamamen kaldırılacak.

Henüz Skype'ı denemediyseniz, aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak hemen indirerek Skype ile mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşmanın tadını çıkartabilirsiniz.

Bilgisayardan Silinmeyen Programlar Nasıl Silinir?

YORUMLAR