Skype'ın Mobil Sürümüyle Artık Grup Konuşması Yapılabilecek

Skype'ın Mobil Sürümüyle Artık Grup Konuşması Yapılabilecek

Online mesajlaşma ve görüntülü sohbet etme uygulaması Sykpe, her seviyede kullanıcıya hitap etmeyi başarıyor. Uzun bir süre önce MSN'nin yerini alan uygulama kısa bir sürede kendini oldukça başarılı bir şekilde geliştirdi.

Skype, iş toplantılarında veya uzakta oturan akrabalarımız ile konuşurken vazgeçemeyeceğimiz bir uygulama. Skype sayesinde görüntülü konuşmanın yanı sıra çeşitli listeler ve özellikler ile arkadaşlarımızı karıştırmıyor ve herkesle aynı zamanda sohbet edebiliyoruz.

Skype kısa bir süre önce mobil işletim sistemlerinde bulunan uygulamalarını güncelledi veyeni güncellemesinin ardından uygulaması için grup sohbetleri özelliğini aktif hale getirdi. Kullanıcıların uzun süredir Microsoft'tan istediği bu özellik ilk olarak iOS işletim sistemine yani iPhone ve iPad'e geldi. Yeni güncelleme ile sürüm sayısını 5.4'e çıkaran Skype, grup konuşmalarının yanında ufak değişiklikleri de kullanıcılarına sundu. Sykpe'ın uzun süredir numara üzerinden ücretli bir şekilde sesli arama yaptırmaya imkan tanıdığını herkes bilir. Bu özelliği grup şeklinde kullanmak isteyenler için vazgeçilmez bir alternatif olacak bu özellik için ise ayrı bir fiyat istenmiyor. Skype üzerinden yaptığınız grup konuşmalarına arkadaşlarınızı davet etmek ekle simgesiyle artık çok kolay.

Grup konuşmaları benim işim diyorsanız aşağıdaki bağlantılardan Skype uygulamanızı güncelleyebilirsiniz.

Windows Phone için Skype'a Fotoğraf Paylaşım Özelliği Geldi

Skype Symbian'a Veda Ediyor

YORUMLAR