Skype'ın Web Uygulaması İçin Beta Davetiyeleri Gelmeye Başladı

Skype'ın Web Uygulaması İçin Beta Davetiyeleri Gelmeye Başladı

Skype kullanan ve PC, Telefon veya Xbox üzerinden bu iletişim aracının sunduğu özelliklerden faydalananları sevindirecek bir haberimiz var. Skype bundan böyle sevdiğiniz internet tarayıcısı üzerinden de kullanabileceğiniz bir forma kavuşuyor. Uzaktaki arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurmanın en makul yollarından biri olarak kabul görmüş bir mesajlaşma uygulaması olan Skype, sağlamış olduğu tüm kullanıcı deneyimini web hizmetine aktarmayı başarıyor.

Sadece basit yazılı iletilerle sınırlı kalmayan Skype Web, video ve sesli arama seçeneklerine de ulaşmanızı sağlıyor. Şu an için sadece daha önce başvuru yapmış olanlara ulaşan beta sürümü, Microsoft'un sıkı denetimiyle test edilmeye başladı. Beta kullanıcısı olarak şanslı kitlenin arasında yer alıyorsanız tarayıcınıza bir plugin (eklenti) yüklemeniz gerekecektir.

Şimdilik Skype Web'in herkese açılacağı tarih konusunda verilmiş kesin bir zaman dilimi bulunmuyor. Ancak, kullanıcı sayısına bakılacak olursa ve WhatsApp'ın da bir Web uygulaması çıkarmış olduğu göz ardı edilmezse Microsoft bu atılım konusunda mümkün olabildiğince hızlı davranacaktır.

Profesyonellere Yönelik Skype Yayınlandı!

Kaçırmamanız Gereken Skype İpuçları ve Hileleri

YORUMLAR