Skype'ın Windows 10 Mobil Sürümü Bildiğimiz Gibi Değil

Skype'ın Windows 10 Mobil Sürümü Bildiğimiz Gibi Değil

Yeni bir Skype sürümü Windows 10 Mobile için Beta olarak ABD’de hizmete başladı. Skype Beta'dan şimdilik Windows 10 Mobile teknik önizleme sürümleri faydalanabiliyor.

Skype arayüzünü olduğu gibi değiştiren Microsoft bu yeni değişiklikleri şimdilik sadece ABD’de sınırlı olarak kullanılabilecek olan Skype Beta sürümlerine görücüye çıkardı. Skype Beta sadece Windows 10 Mobile teknik önizleme sürümlerinde çalışıyor.

Aslında Skype Beta Windows 10 Mobile’ın varsayılan mesaj uygulamasıyla tamamen yer değiştirmek üzere tasarlanmış. Skype Beta’nın yeni video eklentisi de tıpkı Apple’ın FaceTime uygulaması gibi Windows 10 Mobile cihazların varsayılan görüntülü konuşma uygulaması olacak şekilde düzenlendi. Kısaca Skype Beta, Windows 10 Mobile için Apple’ın FaceTime ve iMessage uygulamaları gibi cihazın varsayılan iletişim uygulamaları yerine geçecek.

Microsoft’un yeni Skype Beta’yı kullanıcılara tamamen açıp açmayacağı henüz kesin olarak kararlaştırılmamış. Ancak Microsoft’un Windows 10 Mobile için planladığı yeniliklerin bu kadarla sınırlı olmayacağı, yüzlerce yeni uygulamayla işletim sisteminin bambaşka olacağı da söyleniyor.  

Windows 10 Mobile İnternet Kotalarını Kaldırıyor

Windows 10 Mobile 10136 Sürümünde Final Esintileri

YORUMLAR