Skype’ın Yapımcılarından Yeni Bir Ürün: Wire

Skype’ın Yapımcılarından Yeni Bir Ürün: Wire

Sosyal ağlarla uyum sağlayan mesaj uygulamaları 2014 yılında patlama yaşadı. O kadar çok uygulama yükledik ve vaz geçtik ki, sayısını unutmuş olmamız mümkün. Ancak Skype tecrübesi ile kendini ispatlamış olan Zeta Project Swiss, yine her platforma uyumlu Wire ile hizmetimizde.

Her ne kadar mesajlaşma uygulamaları, mağazalarda raflarından taşsa da, geçmişteki tecrübelerine ve hizmet kalitesine güvenen Zeta Project Skype’dan kazandığı haklı ünü Wire ile sürdürecek. 

Wire uygulamasını diğerlerinden ayıran pek çok özelliği var; YouTube ve SoundCloud entegrasyonu bu uygulamayla mümkün oluyor. Bu hem video seyredip, müzik dinlerken her şeyi arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve kesintisiz mesajlaşmaya devam edebileceğiniz anlamına geliyor. 

Son derece şık tasarımıyla tüm platformlarda oldukça “yakışıklı” görünen Wire, görüntülü ve sesli iletişim yaparken HD kalitesinde iletişim olanağı veriyor.  Wire ile platform değiştirseniz bile anında senkronize olarak iletişimin kesilmemesi sağlanıyor. 

Android, iOS ve OS X platformlarına uyumlu ve ücretsiz bir ugulama olan Wire, yakında Windows tabanlı cihazlarda da web üzerinden çalışacak.

WhatsApp'ta Yeni Bir Güvenlik Açığı Tespit Edildi

YORUMLAR