Skyrim: Dawnguard Çıktı

Skyrim: Dawnguard Çıktı

2011 yılının en iyi oyunu seçilen Bethesda tarafından geliştirilen RPG oyunu Skyrim için ilk indirilebilir içerik olan Dawnguard bugün itibariyle kullanıcılarına sunuldu. Bir DLC’den çok daha fazlası olan Dawnguard, Skyrim’e fazladan bir oynanış süresi katıyor, hikaye olarak ana oyundan bağımsız bir konuyu işleyecek olan Dawnguard merakla bekleniyordu.

Çıkış videosu ile birlikte oyuncularda daha büyük merak uyandıran Dawnguard’da ejderhaların suya dalması gibi farklı şeyler bizleri bekliyor. Dawnguard Bethesda’nın Fallout için hazırladığı DLC’lerden daha büyük ve buda onu daha özel kılıyor, Bethesda artık parça parça DLC hazırlamaktansa büyük bir DLC’yi oyunculara sunuyor ve oyunlarına daha verimli bir oynanış kazandırmış oluyor.

Skyrim: Dawnguard oyunculara ek olarak 15-20 saat oynanış imkanı sunuyor ve bu bir DLC için oldukça büyük bir rakam özelliklede 10 saati geçemeyen oyunların var olduğunu düşündüğümüzde bu Dawnguard’ı daha özel bir hale getiriyor. Skyrim: Dawnguard bugün itibariyle Xbox 360 kullanıcılarının beğenisine sunuldu, Skyrim’in bu indirilebilir içeriğine sahip olabilmek için 1600 Microsoft puanını gözden çıkarmalısınız. Ayrıca Dawnguard’a sahip olabilmek için Xbox 360’ınızın Dashboard’ını 1.6v’ye yükseltmelisiniz.

Skyrim: Dawnguard yaklaşık bir ay sonra PC ve Playstation 3 içinde indirilebilir halde olacak.

YORUMLAR