Skyrim Special Edition Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Skyrim Special Edition Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

Eğer 2011 yılında çıkış yapan ve ödüllerin kralı olan Skyrim'i oynamayı özlediyseniz size güzel bir haberimiz var, bu oyunun yenilenmiş sürümü olan Skyrim Special Edition, hafta sonu boyunca Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek.

Ücretsiz hafta sonu kampanyası 8 Eylül 2017, Cuma gününden itibaren iki gün boyunca devam edecek, bu süre sonunda oyuna kalıcı olarak sahip olmak isteyen oyuncular Skyrim Special Edition'ı yüzde 50 indirimli olarak satın alabilecekler. Skyrim Special Edition'ın indirim kampanyası ise 19 Eylül tarihine kadar devam edecek. Oyunun indirimli fiyatı ise 57,49 TL. Skyrim Special Edition'ın bu fiyatı hakettiğini söyleyebilirim; çünkü oyunu oynamaya başladıktan sonra haftalar boyunca oyunu oynayabiliyorsunuz, Skyrim'in içeriği bir hayli zengin.

Skyrim'in orijinal sürümünü 2011 yılında çıkış yaptığında oyunu hemen oynamaya başlamıştım. Oyunun çıktığı hafta adeta sosyal hayattan kopmuş, kendimi maceraya kaptırarak soluksuz bir şekilde oyunu oynamıştım. Skyrim Special Edition duyurulduğunda ise oyunu önceden oynamış olmanın etkisiyle çok heyecanlanmamıştım; fakat Skyrim Special Edition'ı aradan geçen 6 yılın ardından tekrar oynamak keyifli olmuştu. Bu sefer karşıma çok daha güzel çevre detayları, bitki örtüsü ve kaplamalar çıkınca oyun görsel olarak tatmin ediyordu. Karakter modellemeleri ve detayları için aynı şeyi söyleyemem; çünkü Bethesda'nın Elder Scrolls oyunlarındaki en zayıf yönü her zaman için karakter detayları olmuştur.

Skyrim Special Edition'ı haftalardır iş sonrasında zevkle oynuyorum, size de oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum, ha bir de unutmadan:

Skyrim Belongs to the Nords!

Origin'deki Bedava Oyun Fırsatını Kaçırmayın!

YORUMLAR