Skyrim Special Edition PC Versiyonu Eski Save'ler ile Uyumlu Olacak

Skyrim Special Edition PC Versiyonu Eski Save'ler ile Uyumlu Olacak

Skyrim'in Special Edition versiyonu PC platformundaki eski save'ler ile uyumlu olacak, bu sayede yenilenmiş grafikleriyle Skyrim'deki maceranıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Eğer The Elder Scrolls 5: Skyrim'i PC üzerinden oynadıysanız, Bethesda'nın E3 konferansındaki sürprizi Special Edition versiyonu hakkında güzel bir haberimiz var. Bethesda'dan Pete Hines'in resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruya göre PC'de Skyrim Special Edition'ı satın alanların eski save'leri yeni versiyona uyumlu hale gelecek.

Henüz konsol versiyonlarıyla ilgili böyle bir bilgi yok, pek olacak gibi de gözükmüyor. Bunun için Bethesda'nın Sony ve Microsoft ile anlaşıp save dosyalarını taşıyacak bir sistem geliştirmeleri gerekiyor.

Hines'ın duyurusuna göre Special Edition Windows üzerinde 64-bit çalışacak ve Bethesda'nın kendi ağında paylaşılan modlar için Creation Kit içerecek. Bu sayede daha da geniş bir mod koleksiyonuna sahip olacaksınız.

Son olarak Special Edition'ın Skyrim'deki tüm eklentilere veya Legendary Edition'a sahip olanlar için ücretsiz olacağını da hatırlatalım. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition ekimde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkıyor.

Skyrim'i E3 2016'da Remaster Olarak Tekrar Sahnede Görebiliriz [Gördük!]

YORUMLAR