Skyrim VR Oynayarak 4.5 Kilo Verdi

Skyrim VR kilo verme

Bütün oyuncuların kilolu ve sağlıksız olduğuna dair bir algı olmasına rağmen, Skyrim VR gibi oyunlar bu algıyı tamamen ortadan kaldırabilir.

Reddit üzerinde sanal gerçeklik başlığıyla Skyrim oynayan bir oyuncunun toplamda 4.5 kilo vermesi, yakın zaman sonra kilolu oyuncunun kalmayacağının müjdesi olarak gösterildi.

İlk olarak 2011 yılında piyasaya sürülen rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim, inanılmaz bir başarı yakalamıştı. Bilgisayar platformundan sonra PlayStation 3 ve Xbox 360’ta başarısını sürdüren Skyrim, 2016 yılında PS4 ve Xbox One’a gelmişti. 17 Kasım 2017’de Nintendo Switch üzerinde oynanabilir olan Skyrim, en sonunda Skyrim VR ile birlikte sanal gerçeklik başlıklarıyla buluşmuştu.

Skyrim’in sanal gerçeklik sürümünü satın alan bir Reddit kullanıcısı, Skyrim VR deneyimlerini şöyle aktardı: “Oldukça büyük olan odama yoga minderi döşedim. Koşu ayakkabımı giydim. İlk denemeden sonra oyundaki tam hıza ulaşmayı öğrendim. Ayrıca oyundaki stamina’yı doğru kullanarak, tam manasıyla hızlı koşmaya başladım. (Bahsettiğim hız gerçekten koşuyormuşsunuz kadar.)

Yaklaşık iki haftadır gerçekten koşarcasına SkyrimVR deneyimi yaşayan VentureBeat takma isimli oyuncu, Skyrim oynadığı süre boyunca toplamda 10 pound yani 4.5 kilo verdiğini söyledi.

 

 

YORUMLAR