Skyrim'i E3 2016'da Remaster Olarak Tekrar Sahnede Görebiliriz

Skyrim'i E3 2016'da Remaster Olarak Tekrar Sahnede Görebiliriz

Oyuncular için E3 2016 fuarı yaklaşıyor, fuarda gösterilecek yeni oyunlarla birlikte söylentiler de artıyor! Fuarın ilk ayağında yer alacaklardan Bethesda'nın şovunda, firmanın efsaneleşmiş RPG oyunu Skyrim'in remaster versiyonunun duyurulacağı iddia ediliyor.

The Elder Scrolls serileriyle RPG tarihine büyük nimetler bırakmış Bethesda'nın en popüler oyunu Skyrim desek herhalde yanlış olmaz. Çıktığı günden bu yana hikaye modunun dışında verdiği devasa evren ile oyuncuları başından kaldırmayan bu oyun, PC platformu için sınırsız sayıda modlarla doruk noktasına ulaşmıştı.

E3 2016 yaklaşırken de birçok endüstri tutkunu Skyrim'in fuarla beraber yeniden parlayacağını düşünüyor. Ortaya atılan iddialar çoğu ünlü forum sitelerinde baş gösteriyor ve bunu savunan kişilerin oldukça sağlam kaynakları var. Skyrim remaster ile beraber oyun PlayStation 4 ve Xbox One'a da çıkacak, en önemlisi de güncellenmiş grafikler, daha önceden yayınlanan tüm eklentiler ve açık mod desteği ile birlikte yayınlanacak.

İddia edilenler sadece Skyrim ile sınırlı değil. Bethesda'nın konferansı esnasında uzun süredir kayıp olan Prey 2'yi, düşük ihtimal de olsa Wolfenstein 2'yi, hatta The Evil Within 2'yi bile görebileceğimiz söyleniyor. Kesin olan tek bir oyun var, o da Dishonored 2; sonunda oyunun ilk oynanış videosunu konferansta göreceğimizi düşünüyoruz.

Tüm bunların -Skyrim remaster dahil- bir söylenti olduğunu tekrar hatırlatmakta fayda var. Her sene E3'e doğru internet yalanla dolanla taşar, 12 Haziran gecesinden sonra da bunlar tek tek ayıklanır. Biz çoktan alıştık, ama bir Skyrim remaster da istemiyor değiliz!

E3 2016 Konferans Saatleri Nedir? Etkinlikte Oyuncuları Neler Bekliyor?

YORUMLAR