Slingshot Dünya Çapında Kullanıma Açıldı

Slingshot Dünya Çapında Kullanıma Açıldı

Facebook'un piyasaya yeni sürdüğü mesajlaşma uygulaması Slingshot, artık tüm dünyada ve Türkiye'de indirilebilir hale geldi. Hızla yükselen popülerliğiyle dikkat çeken uygulama gerçekten Snapchat'e rakip olabilecek mi?

Slingshot ekibi, kısa bir süre önce ABD kullanıcılarına açtığı uygulamanın dünya çapında indirilmeye açılması haberini iPhone (iOS7) ve Android (Jelly Bean/ KitKat) için dün aynı anda blogundan duyurarak geri bildirim ağını genişletmiş oldu. Slingshot'ın bir an önce yaygınlaşması Facebook ekibinin başarısını göstereceğinden ekibin elini çabuk tutup bir hafta içinde böyle bir hamle yapmasını haklı bulduğumuzu belirtelim.

Fotoğraf ve mesaj gönderimini eğlenceli hale getiren, gönderilen fotoğrafı karşılığında bir paylaşım yapmadan göremediğimiz zorla sosyalleştiren uygulama Slingshot'ın bir haftalık paylaşımından memnun görünen Slingshot ekibi, bize göre piyasadaki rakiplerini önümüzdeki aylarda bu orijinal fikriyle alt edebilir. Bir de arkasında Facebook olduğunu duyanların mutlaka denemek isteyeceği bir sosyal psikolojik ortamda yaşadığımızı düşünürsek, Slingshot'ı parlak günler bekliyor.

Facebook Slingshot'ı Markete Koydu

Twitter'a WhatsApp Paylaşım Butonu Geliyor

YORUMLAR