Snapchat Gözlükleri Satışa Sunuldu

Snapchat Gözlükleri Satışa Sunuldu

Sosyal medyanın parlayan yıldızı Snapchat geçtiğimiz ay Snapchat Spectacles adını verdiği Snapchat gözlüklerini duyurmuştu. Snapchat Spectacles temel olarak kolayca Snapchat kısa videoları çekmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmış güneş gözlükleriydi. Snapchat kullanıcılarının böyle bir ihtiyacı oldu olmadığı tartışılsa da Snapchat'i yoğun bir şekilde kullanan kullanıcıların bu gözlükleri tercih etmesi muhtemel.

Snapchat Spectacles, şu an için sadece Amerika'da satışa sunuldu. Bu gözlüklerin satış yöntemi ise oldukça ilginç. Kullanıcılar Snapchat Spectacles'ı Snapbots adı verilen makinalar üzerinden satın alabilecekler. Bu makinalar ABD üzerinde yolculuk edecek ve her şehirde 1 gün boyunca kalacaklar. Snapbot üzerinden Snapchat Spectacles alabilmek için ise 130 dolar ödemeniz gerekecek.

Snapchat Spectacles ile video çekebilmek için yapmanız gereken tek şey gözlüğün üzerindeki bir tuşa basmak. Bu tuşa bastığınızda kendi bakış açınızla 10 saniyelik videolar çekebiliyorsunuz. Daha sonrasında çektiğiniz bu videolar Snapchat uygulaması aracılığıyla Snapchat arkadaşlarınızla paylaşılıyor.

Belki bu gözlükleri Snapchat üzerinde video paylaşmak için kullanmaya ihtiyaç duymayabilirsiniz; fakat ilginç bir aksesuar ve giyilebilir teknoloji ürünü oldukları kesin.

Snapchat'in Hikayeleri Baştan Aşağı Değişecek

Snapchat Lenses Özelliği Nasıl Kullanılır?

Snapchat'te Bitmoji Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR