Snapchat İle Giriş Yapma Seçeneği Yakında Geliyor

Snapchat İle Giriş Yapma Seçeneği Yakında Geliyor

Farklı servislere kayıt olurken yardımımıza koşan sosyal medya devlerinin arasına Snapchat'de katılıyor. Yakın bir zaman sonra diğer servislere Snapchat ile kayıt olunabilecek.

Herhangi bir internet sitesine kayıt olurken imdadımıza koşan Facebook, Twitter ve Google'ın yanına Snapchat'de eklenecek. Kayıt işlemlerinin neredeyse 1 dk'dan daha kısa bir sürede bitmesine yardımcı olan bu servisler pratik olması nedeniyle yaygın olarak kullanıyor. Bu yaygın kullanımı kulak arkası etmeyen Snapchat yakın bir zaman sonra kayıt ekranlarında karşımıza çıkacak. Geçtiğimiz günlerde Bitmoji uygulamasıyla ilk defa bu hizmeti kullanıcılara sunan Snapchat şimdi kapsama alanını arrtırmaya başlayacak.

Snapchat ile giriş yapabilme özelliğinin arkasında uygulamaların kullanıcılardan daha fazla veri toplayabilmesi yatıyor. Durum böyle olunca da kullanıcıların uygulama ile giriş yapması Snapchat için altın değerinde oluyor. Kullanıcılardan alınan verileri işleyerek reklamlarında düzenlemeler yapacak Snapchat, böylece en doğru reklamı kullanıcılara gösterebilecek. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Snapchat'in atılan snaplerdeki görüntülere göre reklamlar göstereceğini de sizlere söylemiştik. Gelen haberlere bakılırsa Snapchat geleceğin yeni reklam platformu olabilir.

Snapchat'te Artık Kendi Yüzümüzü Çizebileceğiz

Snapchat Artık Reklam Göstermeye Başlayacak

YORUMLAR