Snapchat İlginç Filtrelerini Artık Mağazasından Satacak!

Snapchat İlginç Filtrelerini Artık Mağazasından Satacak!

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan görsel ağırlıklı mesajlaşma uygulaması Snapchat, çok beğenilen filtrelerini satmak için özel bir mağaza oluşturdu.Bildiğiniz üzere Snapchat uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızla video ve resimler aracılığıyla konuşabiliyorsunuz. Ayrıca görsellerin üzerine yazdığınız yazılarla da ne yapmak istediğiniz bir nevi dile getiriyorsunuz. Geliştiriciler tarafından geçtiğimiz aylarda kullanıma açılan yeni filtreler sayesinde daha fazla eğlenceli hale getirilen Snapchat, çok beğenilen bu özelliklerini ne yazık ki paraya çevirecek.

Önümüzdeki günlerde internette herkesin bir defa da olsa gördüğü dilinden gökkuşağı akan, gözleri pörtleyen ve daha sayamadığımız birçok saçma filtreyi kullanmış olan kişiler artık daha da çoğalacak. Çünkü Lenses ismini taşıyan bu ilginç filtreler 0.99 Dolar karşılığında satın alınacak ve istenilen her zamanda kullanılabilecek. Daha önce ücretsiz kullanıcılar için sınırlı bir özelliği açık tutan Snapchat, onlarca farklı filtre seçeneğini bu mağaza aracılığıyla toptan satacak.

İlk olarak İngiltere, ABD, Kanada ve Brezilya gibi ülkelerde erişime açılan bu filtre mağazası kısa bir zaman içerisinde dünyada daha yaygın bir alana hizmet sağlayacak. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Snapchat'in bu filtre mağazası sayesinde çok fazla miktarda para kazanacağını tahmin ediyoruz. Bu arada uygulamayı ücretsiz kullanmaya devam edecekler içinse hala sınırlı erişim izni olan filtreler sunulmaya devam edecek.

Snapchat Lenses Özelliği Nasıl Kullanılır?

YORUMLAR