Snapchat'te Köpeklere Özel Filtre Dönemi

Hiç şüphesiz sosyal medya aleminde büyük bir akım başlatan Snapchat, Instagram ile girdiği yarışta ön plana çıkabilmek adına artık köpeklere de hizmet veriyor. Yeni gelen güncellemeyle köpek yüzünü tanıyacak olan uygulamada köpek yüzlerine çeşitli filtreler uygulayabilecek.

En yakın dostlarımızdan olan köpekleri unutmayarak, etkileşimi arttırmak adına yepyeni bir filtreler geliştiren Snapchat'in, köpekleri tanıyacağı belirtildi. Daha önceden yalnızca istisnai durumlarda köpek yüzlerin tanındığını ve bu şekilde filtre uygulandığını dile getiren Snapchat, bundan böyle köpekler için efektler uygulayabilecek.

Yalnızca köpekler için tasarlanan bazı filtrelerle ön plana çıkan yeni güncelleme kapsamında pizza tasması, geyik boynuzu, kanat çırpan bir kelebek ve kalın çerçeveli gözlük gibi çeşitli filtreleri kullanabileceksiniz. Bu şekilde daha eğlenceli ve etkileşim dolu bir Snapchat ortamı oluşması hedefleniyor.

İnsanlar için de çeşitli filtreler sunan yeni güncelleme Android ve iOS kullanıcılarına açılmış durumda. Köpeklere uygun filtreleri denemek ve eğlenmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirsiniz. Yeni filtreler hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin!