Snapchat Videolarınıza Hareketli Emojiler Ekleyebileceksiniz

Snapchat Videolarınıza Hareketli Emojiler Ekleyebileceksiniz

Snapchat, son zamanların en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi. Rakiplerinden farklı olarak insanların birbirlerine, belli bir süreliğine, resimler ve videolar gönderebildiği uygulama, sürekli olarak yenilenmeye devam ediyor. Son güncellemede ise hareketli emojiler gelecek.

Snapchat kullanıcılarının gönderdikleri videolarda emoji kullanmayı çok sevdiği fark eden yapımcılar, emojilerin etkisini daha da arttıracak bir güncelleme ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu güncellemeyle birlikte uygulama içerisinde çektiğiniz videolara hareketli emojiler ekleyebileceksiniz.

Uygulamayı kullananların da bildiği gibi aslında videolara emoji ekleme bir süredir kullanılan bir durumdu. Ancak yeni güncellemede işler biraz değişmiş. Hareketli olarak adlandırılan bu emojiler, video içerisinde istenildiği gibi hareket ettirebiliyor. Hareket ettirilmelerinin yanı sıra yönleri de değiştirilebilen bu emojiler, video içerisindeki hareketi de takip ediyor. Oldukça eğlenceli görünen bu eklenti Android için hali hazırda kullanılabilir halde. iOS platformları için güncelleme ise yolda.

Yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi bir uçak emojisini kaleminin ucuna sabitleyen kullanıcının seçtiği emoji, kalemin hareketlerini aksatmadan takip ediyor. Keza hemen aşağıda görebileceğiniz bir başka videoda da tavşanlar, taksinin camından ayrılmıyorlar.

Haydi Snapchat Yapalım. Peki, Snapchat Nedir, Nasıl Kullanılır?

Snapchat'in Yepyeni Özellikleri Kullanıma Sunuldu

Snapchat Hikayeniz Sizi İş Sahibi Yapabilir

YORUMLAR