SnapChat'e Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Özellikleri Eklendi

SnapChat'e Görüntülü Konuşma ve Mesajlaşma Özellikleri Eklendi

Dev şirketlere kafa tutan ve yapılan satınalma tekliflerine ısrarla red cevabı veren Snapchat, 2 adet yeni ve büyük özelliği duyurdu. Bu özellikler sayesinde Snaphat, bir fotoğraf paylaşma uygulamasından çok daha fazlası olacak gibi duruyor.

En popüler ve en çok kullanılan uygulamala kategorilerinden olan mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulamalarının sağlamış olduğu servisi kullanıcılarına sunacak olan uygulama artık çok daha efektif olarak kullanılabilecek. Snapchat kullanıcıları artık birbirleri ile görüntülü olarak konuşabilecek ve dilediklerinde yazılı mesajlar gönderebilecek.

Yeni özelliklere ulaşabilmek için kamera ekranındayken parmağınızı sağa doğru kaydırmanız yeterli olacaktır. Bu sayede arkadaş listenize ulaşarak, onlara ister yaızlı mesja gönderebilir, isterseniz de görüntülü konuşma başlatabilirsiniz.

Mesajlaşma özelliği oldukça sade ve kullanışlı. Mesajlaştığınız kişiler ile birlikte konuşma penceresinden çıkmanız durumunda yazdıklarınız temizlenmektedir. Fakat istediğiniz zaman ekrana dokunarak bir ekran görüntüsü kaydedebilir ve böylece yazılı metinleri kaydedebilirsiniz. Görüntülü konuşma ise çok daha etkili ve başarılı olmuş diyebilirim. Snapchat arkadaşlarınız online olduğunda ve yazdıklarınızı okurken size haber verecektir. Bunu görerek dilerseniz arkadaşlarınız ile ekranın sağ altında bulunan mavi tuşa basarak hemen görüntülü konuşma başlatabilirsiniz.

Uygulamanın genel yapısını ve işleyişini değiştirmeden çok büyük 2 değişiklik yapan Snapchat, sosyal medya platformları üzerinde kullanıcılarından olumlu tepkiler ile karşılaştı. bir çok kullanıcısını heyecanlandıran ve sevindiren Snapchat'in yeni özelliklerinin aktif olmasını merakla bekliyoruz.

Yeni özelliklerin tanıtımı için yayınlanan aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Vine'ın İnternet Sitesinde Gezinti Yapabilmek için Artık Bir Hesaba İhtiyacınız Yok

YORUMLAR