Snapchat'e Yeni Özellikler Geldi

Snapchat'e Yeni Özellikler Geldi

Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği mesajlaşma uygulaması Snapchat yenilenmeye devam ediyor. Filtreler, Lenses özellikleri derken şimdi de videolar için yavaş ve hızlı çekim modlarını içeren güncelleme yayınlandı.

İlginç ve eğlenceli içerikler hazırlayarak, bu içerikleri listenizdeki arkadaşlarınıza belirlediğiniz süre boyunca gösterebildiğiniz Snapchat, her geçen gün farklı yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Fotoğraf ve video filtreleri, animasyonlu selfie çekmemizi sağlayan Lenses özelliği derken, yeni yayınlanan güncelleme ile artık çektiğimiz videoları ağır çekim, hızlı çekim ve tersten oynatma gibi özelliklerle biçimlendirebiliyoruz. Bu özellikleri kullanabilmek için; video çektikten sonra ekranı kaydırarak salyangoz ve tavşan simgelerine getirebilirsiniz.

Video modlarının yanında, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus kullanıcıları için 3D Touch uyumluluğu da yeni güncellemeyle birlikte gelen yenilikler arasında. Yeni özellikleri hemen test etmek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantılardan Snapchat'i indirebilirsiniz.


Kaçırmamanız Gereken Snapchat Hileleri ve İpuçları

YORUMLAR