Snapchat'in Yepyeni Özellikleri Kullanıma Sunuldu

Snapchat'in Yepyeni Özellikleri Kullanıma Sunuldu

Geçtiğimiz aylarda uygulama içerisine fotoğraflara filtre ekleme özelliğini katarak hızlı bir yükseliş yaşayan Snapchat, adından çok konuşulacak yepyeni özelliklerini son güncellemesiyle kullanıcılarına sundu.

Son günlerin en çok kullanılan sosyal medya uygulaması Snapchat, geçtiğimiz gün yayınladığı güncelleme ile birlikte yepyeni özelliklerine kavuştu. Sesli ve videolu görüşmenin yanı sıra arayüzünde de radikal değişiklikler yapan Snapchat, Chat 2.0 adının verildiği güncelleme ile birlikte kulanıcıların artık sorunsuz bir şekilde arkadaşlarıyla konuşmasını sağlayacak. Snapchat'in şimdiye kadar aldığı en köklü güncelleme olan Chat 2.0 ile kullanıcılar eşsiz bir deneyim yaşayacak.

Kullanıcıların birbiriyle olan konuşmalarına odaklandığı görülen Chat 2.0'da artık sohbet sırasında sesli notlar, renkli çıkartmalar ve videolu mesajlar gönderilebilecek. Sorunsuz bir sesli görüşme sistemini de bünyesine katan Snapchat, bu eklentisiyle birlikte diğer arama özelliği bulunan uygulamalara "göz kırpmış" oldu. Buna göre artık kullanıcılar arkadaşlarıya konuşurken diledikleri an görüntülü ve sesli görüşmeler başlatabilecekler. Eğer aranılan kişi cevap vermiyorsa kısa notlar da bırakılabilecek. 

Öte yandan atılan snaplere de bir düzenleme getiren Snapchat, atılan snaplere eklenebilen yazıların karakter sınırlandırmasını 80'e yükseltti. Böylece, atılan snaplere daha uzun metinler yazılabiliyor olacak.

Snapchat'in son özellikleriden yararlanmak için ise Snapchat'in son sürümüne sahip olmanız gerekiyor.

Snapchat Hikayeniz Sizi İş Sahibi Yapabilir

Snapchat Kendi Akıllı Gözlüğünü Geliştiriyor

YORUMLAR