Snapchat'te Onaylı Hesap Dönemi Başladı!

Snapchat'te Onaylı Hesap Dönemi Başladı!

Milyonlarca aktif kullanıcısı bulunan popüler mesajlaşma servisi Snapchat, geliştiricileri tarafından sürekli güncellenerek yeni özelliklerine kavuşuyor. "Snapchat İlginç Filtrelerini Artık Mağazasından Satacak!" isimli haberimizde sizlere popüler sohbet uygulamasının yeni bir mağaza kuracağından ve bu mağaza üzerinden “Lenses” ismini taşıyan yeni filtrelerini uygun bir fiyata satacağından bahsetmiştik. Henüz bu haberin üzerinden 1 gün geçmemesine rağmen Snapchat yeni bir özelliğini daha resmi blog sayfasından duyurdu.

Facebook ve Twitter gibi çoğu sosyal medya sitesinde bulunan onaylanmış hesap özelliği son yapılan güncellemeyle birlikte Snapchat içinde aktif hale geldi. Bu özellik sayesinde fake hesaplarla uğraşmadan ünlü kişileri direkt bulabileceksiniz. Hesabın onaylanmış olduğunu ise arama yaptığınız bölümde karşınıza çıkan küçük bir ikon sayesinde doğrulayabiliyorsunuz. Eğer kullanıcı isminin yanında bir işaret yoksa o hesabın sahte olduğundan emin olabilirsiniz.

Snapchat'in bu yeni özelliğini ilk kullanan ünlüler ise Justin Bieber, DJ Tiesto ve Kylie Jenner oldu. Onaylanmış hesap özelliğinden verim sağlanabilmesi için ilk etapta sadece süper ünlülerin hesabı onaylanacak. Daha sonra kendi seviyesinde hayranı olan ünlüler içinde bu özellik kullanıma açılacak.

Kaçırmamanız Gereken Snapchat Hileleri ve İpuçları

Snapchat Video Gösterim Oranları Facebook'u Zorluyor

YORUMLAR