Snapchat'te Özel Filtreler Yapmak Artık Daha Kolay

Snapchat'te Özel Filtreler Yapmak Artık Daha Kolay

Snapchat son yılların en çok yükseliş gösteren sosyal medya uygulamalarının başında geliyor. Otoritesini bütün dünyaya kabul ettiren Facebook ve Twitter gibi markaların arasından sıyrılmayı başarıp, kendisine 20 milyar dolarlık bir değer biçilmesini sağlayan sosyal ağ, Android uygulamasında kullanılabilir olan yeni biçimlendirme özelliklerini duyurdu. 

Snapchat'in sosyal medya dünyasına önemli değişiklikler getirdiğini söylemek abartı olmayacaktır. Herkes bir şekilde Snap atmayı seviyor ve dürüst olmak gerekirse bu diğer ağları da etkiliyor. Örneğin Facebook, kendi bünyesinde bulunan Instagram'a Hikayeler özelliğini ekledi, bunu geçtim bizzat Facebook'un son dönemlerde her zamankinden daha fazla video merkezli olduğuna şahitlik ediyoruz. Sizlerle haberini de paylaşmıştık, Snapchat'in bir benzeri olan ve sadece gençlere yönelik çıkarılan Lifestage uygulaması da bu çalışmaların bir diğer örneği olarak karşımıza çıkıyor. Hiçbir şeye aldırış etmeyen, boyun eğmeyen Snapchat yoluna kaldığı yerden devam ediyor. Yeni özelliklerine daha yakından bakalım:

Snapchat'te artık özel filtreleri yapmak daha da kolaylaştı. Şimdi başlıkları italik, kalın ve altı çizili yapabiliyoruz. Bunun yanında eğer bir video çekiyorsanız büyük bir başlığı videoda istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz ve istediğiniz büyüklükte kullanabilirsiniz. Diğer yandan renk, fotoğraf, metin vb. özellikler daha fazla özelleştirilebilir oldu, lensleri yüzünüze odaklamak için daha fazla beklemek zorunda kalmayacaksınız. 

Snapchat Memories Tanıtıldı

Live.ly, Messenger ve Snapchat'i Geride Bıraktı

YORUMLAR