Snapseed Güncellemesi Daha Keyifli Fotoğraf Düzenlemeleri Getirdi

Snapseed Güncellemesi Daha Keyifli Fotoğraf Düzenlemeleri Getirdi

Google’ın Snapseed fotoğraf düzenleme uygulaması öyle her bildiğimiz uygulamaya pek benzemiyor. Snapseed 2012 yılında en çok indirilen ve en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması seçilmişti.

Googlke tarafından satın alınan Snapseed eskiden paralı bir uygulama olsa da artık ücretsiz ve Google Play’den indirmek, kullanmak için yeterli oluyor.  Snapseed özellikle fotoğraf düzenlemek konusunda geliştirmiş olduğu parmakla düzenleme yöntemiyle son derece ilgi çekici bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Kaydırma tekniği kullanılarak çok kolay farklı ögeleri seçerek farklı şekillerde düzenlemeler yapabileceğiniz Snapseed, parmağımızı yukarı aşağı kaydırarak hangi düzenlemeyi kullanacağınızı ayarlamanızı sağlarken, sağa sola hareket ettirerek düzenlemenin ayarlarını da kontrol edebilme olanağı tanıyor.

Snapseed yeni bir güncelleme aldı. Bu güncellemeyle birlikte lens blur ve ton karşıtlığı seçenekleri de uygulamaya eklendi. Bunun yanı sıra ‘perspektif transformasyonu’da güncellendi. Snapseed güncellemesi, nokta iyileştirme yeteneğini de kullanıcılarana kazandırıyor. Böylelikle fotoğraflar işlenirken daha detaylı ve daha çeşitli seçeneklerle farklılaştırılabiliyor gösteriyorlar.

Snapseed cihazınızda yüklüyse tek yapacağınız Google Play’e giderek ‘uygulamalarım’ listenizde Snapseed’i seçerek tıklayıp güncellemenin gelmesini beklemek. Eğer Snapseed kullanmıyorsanız artık başlamanız gerektiğini düşünerek uygulama linklerini hemen sizinle paylaşıyoruz.

YORUMLAR