Sniper Elite 4 Önümüzdeki Şubata Ertelendi

Sniper Elite 4 Önümüzdeki Şubata Ertelendi

İlk duyuruluşundan bu yana, bu sene sonu gelmesi beklenen Sniper Elite 4 beklenmedik bir ertelenmeyle çıkış tarihini 2017'ye aldı. Oyunun artık resmi olarak 14 Şubat 2017'de çıkacağı duyuruldu.

Sniper Elite serisinin geliştirici stüdyosu Rebellion'ın söylediğine göre Sniper Elite 4'ün 2017'ye çekilmesindeki en büyük neden PlayStation VR oyunu olan, yine aynı stüdyonun elinden çıkma Battlezone.

"Battlezone, PlayStation VR'ın çıkış oyunlarından biri olarak ekimde piyasada olacak. Bu bizi alması zor bir karara itti. Bir kere biz küçük bağımsız bir stüdyoyuz, aynı çeyrekte iki büyük oyun yayınlamak bize pek mantıklı gözükmedi."

Fazladan 2 aylık süre içinde ekip çıkıştan önce gözden kaçan hatalar üzerine de daha çok çalışabilecek. Battlezone ile çakışmanın dışında Sniper Elite kitlesine uygun bir oyun çıkarmak istediklerinin de altını çiziyorlar.

Sniper Elite 4, üçüncü oyunun hemen ardından yaşananları konu alacak ve keskin nişancı Karl Fairburne'nin hikayesini devam ettirecek. Bu sefer İtalya'da dürbün açacağız. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek Sniper Elite 4, 14 Şubat 2017'de çıkıyor.

Sniper Elite 4 Resmi Olarak Duyuruldu

YORUMLAR