Sniper Elite 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Sniper Elite 4 Resmi Olarak Duyuruldu

TPS (üçüncü şahıs bakış açısı) türündeki keskin nişancılık oyunu Sniper Elite, geniş bir oyuncu kitlesine sahip. Serinin son oyunu Sniper Elite 3'ün beğenilmesinin ardından geliştirici firma, Sniper Elite 4'ü geliştirmeye çoktan başladı ve oyunun duyurusunu yaptı.

Geliştirici firma, serinin yeni oyunu Sniper Elite 4'ün 2016 yılı içerisinde çıkış yapacağını belirterek seriyi sevenleri sevindirmiş oldu. Duyuruya göre oyun hem yeni nesil konsollar hem de PC platformu için çıkış yapacak. Ayrıca oyunun konsol sürümlerinde 1080p yani full hd çözünürlükte grafiklere sahip olacağı da belirtildi. Daha önceki Sniper Elite serilerinde çok da farklı olmasını beklemediğimiz oyun aynı oyun mekaniklerini kullanacak.

Oyun 1943 yılında 2.Dünya Savaşı'nda İtalya'da geçecek ve burada yaşanan olayları konu alacak. Sniper Elite 4'te yöneteceğimiz karakter Karl Fairburne isimli bir keskin nişancı olacak. Bunun yanı sıra İtalyan direnişçiler de karakterimize destek vererek diktatör Benito Mussolini'ye karşı mücadele verecek. Sniper Elite 4'ün 1 dakika uzunluğundaki resmi duyuru videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR