Son Fhotoroom Güncellemesi Yeni Kontrol ve Ayarlar Getirdi

Son Fhotoroom Güncellemesi Yeni Kontrol ve Ayarlar Getirdi

Windows Phone kullanıcıları arasında önemli bir yere sahip olan popüler fotoğrafçılık uygulaması Fhotoroom, yeni 14.15 sürümünü yayınladı. Güncelleme paketi ile birlikte rapor edilen eski hatalar düzeltilirken yepyeni özellikler ile uygulamanın kullanım alanı da genişletilmiş oldu. Görüntü kürlülüğünü ve renk değerlerini değiştirmenizi sağlayacak yeni kontroller bilgisayarda fotoğraf düzenleyen programları aratmayan düzeydeler.

Undertone seçenekleri arasında New Provia Low, Provia ve Ektar gibi seçenekler ekleyen Fhotorooom varolan menü arayüzünde de seçeneklerin daha kolay ulaşılmasını sağlıyor. Eğer Fhotoroom uygulamasını kullanıyorsanız, kablosuz bir ağa bağlandığınızda güncellemeyi gerçekletirebilirsiniz. Fhotoroom kullanmaya başlamadıysanız ücretsiz olan bu uygulamayı denemenizi öneririz. Aşağıda yer alan bağlantı butonundan bu uygulamayı Windows Phone cihazınıza indirebilirsiniz.

Masaüstü bilgisayarınızdan Fhotoroom kullanmayı tercih ediyorsanız, Windows 8 kullanıcıları için hazırlanmış olan uygulamaya da göz atmanızı öneriyorum. Bu uygulamada 41 megapiksele kadar çekilmiş olan fotoğraflarda düzenleme yapmanız mümkün.

Windows Phone kullanıcısıysanız fotoğraf düzenlemek için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Yorum kutusundan önerilerinizi ve tercihlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Dead Trigger 2, Windows Phone Kullanıcılarına Ulaştı!

YORUMLAR