SongArc Güncellendi ve Yeni Arayüzüyle Dikkat Çekiyor

SongArc Güncellendi ve Yeni Arayüzüyle Dikkat Çekiyor

Windows Phone'un sevilen uygulaması SongArc bugün ciddi bir güncellemeyle karşımıza çıktı. Müzik ile oyunu birleştiren başarılı uygulama, Guitar Hero oyunlarına mobil cihazlardan gelen keskin cevap olarak dikkat çekmişti. Yeni versiyon olan SongArc 4.0 bize baştan aşağıya değişen bir arayüzle ulaşıyor ve bununla birlikte yeni özellikler de eklenmiş.

Arayüz değişikliğiyle birlikte birçok ufak düzenlemenin gerçekleştiği uygulamanın bünyesine 7 farklı müzik grubu daha katıldı. Bu grupların müziklerine ücretsiz olarak ulaşmanızın ücretsiz olduğunu da es geçmeyelim. SongArc tarafından hazırlanan şık notalar aracılığıyla zerafetin yeni bir seviyesine ulaşan bu eserler her zamankinden daha interaktif bir izlenim yakalamış oldu.

Artık sadece rock müziği ile yetinmeyen uygulama pop, ska, country, rockabilly, elektronik ve fusion türleriyle her telden çalarak her zevke hitap eden bir altyapı sağlıyor. Oyuncu sayısını dramatik bir şekilde yükseltmek isteyen SongArc ekibi önemli bir atılıma imza atmış oldu.

Oyuncular bundan böyle arkadaşlarını da davet edip sosyal medya hesaplarını kullandıklarında 250 sikke kazanıyor. Referans kodu verdiğiniz arkadaşlarınızın bu kod ile üye olmaları durumunda hesabınıza sikkeler aktarılmış olacak. Herhangi bir platform üzerinde çalışan sikkeler Windows veya Windows Phone kullanıcılarının Android veya iOS cihazı kullanmaları durumunda bile işlerine yarayacak.

Yeni çıkan 4.0 güncellemesi ile SongArc, Tamindir üzerinden indirilebilir. Aşağıdaki bağlantı butonundan bu uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Popüler Görev Yönetim Uygulaması Trello, Windows Phone Geliştiricileri Arıyor

YORUMLAR