Sonunda Bu da Oldu, Bir Kadın Pokemon Tarafından Tecavüze Uğradığını İddia Etti

Sonunda Bu da Oldu, Bir Kadın Pokemon Tarafından Tecavüze Uğradığını İddia Etti

Rusya'nın başkenti Moskova'da bir kadın, Pokemon karakteri tarafından tecavüze uğradığını iddia ederek polise gitti. Ancak doğaln olarak kocası da dahil kadına kimse inanmadı.

İngiliz Daily Mail menşeli ve Hürriyet Gazetesinde yayınlanan habere göre; kimliği açıklanmayan kadın, polis görevlilerine yaptığı açıklamada yatak odasında büyük bir Pokemon karakteri tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etti. Kadın, yatağında Pokemon Go oyununu oynarken uyuyakaldığını, uyandığında bir Pokemon karakterinin üzerinde yattığını ve ona tecavüz ettiğini söyledi.

Kocasını İnandıramadı

Kadın, yataktan atladığında Pokemon karakterinin yok olduğunu fakat Pokemon Go uygulamasının Pokemon karakterini yatağın üzerinde tespit etmeye devam ettiğini belirtti. Hemen kocasını uyandırıp durumu anlatan kadın, kocasının ona inanmadığını ve bir psikiyatriste görünmesi gerektiğini söylediğini de belirtti.

Polisi de İnandıramadı

Polis de anlatılanlara inanmadığı bundan dolayı da sonunda kadının bir b danışmak zorunda kaldığı açıklandı.

Psikiyatrist İnanacak mı?

Kadının bir arkadaşı, arkadaşının evinde çok fazla Pokemon olduğunu, bazen evdeki köpeğin bile onları hissedip havladığını söylüyor. Kadının ise son olarak kocasının teklifini kabul ettiği ve bir psikiyatristten randevu aldığı bildirildi.

Pokémon GO Rehberi ve Son Dakika Pokémon GO Haberleri

Pokemon Go'nun Geliştirilen Özelliğine Bayılacaksınız!

YORUMLAR