Sony, Bluetooth'lu Üç Kulaklık Modelini Tanıttı

Sony, Bluetooth'lu Üç Kulaklık Modelini Tanıttı

IFA 2017 etkinliği dahilinde pek çok müzik ürünleri duyuruldu. Bunların arasında Sony şirketinin tanıttığı üç farklı model büyük ilgi çekti. Sony, Berlin'deki etkinlikte ilginç isimlere sahip Bluetooth kulaklıklar ve bir adet kulak içi kulaklık tanıttı.

Sony, müziği seven ve tarzına özen gösteren gençlere uygun üç yeni kablosuz h.ear kulaklığın çıkışını duyurdu. Kulaklıklarda sade ve şık tasarım korunurken, renkler yenilenerek son modanın etkileriyle özel olarak düzenlenmiş. Yeni gelen beş renk Horizon Green (ufuk yeşili), Twilight Red (alacakaranlık kırmızısı), Grayish Black (grimsi siyah), Pale Gold (soluk altın) ve Moonlit Blue (mehtap mavisi) oldu. Farklı ara tonlarıyla birlikte bu renkler yaşam tarzınıza uymak ve zevklerinizi ifade etmenize destek olmak üzere tasarlandığı da ifade edildi.

Sony h.ear 2 Kablosuz

Yeni kulaklık ailesinin temel üyesi olan 2 kablosuz modeli, NC özelliğiyle kullanıcıları karşılıyor. NC özelliği sayesinde gürültü önleme sunabilen kulaklık, 28 saatlik pil ömrüne sahip. Ayrıca çevrenizdeki ses düzeyini ve ortamdaki ses seviyesine göre ayarlanan Hızlı Uyarı düğmesi bulunuyor.

Sony h.ear 2 Mini Kablosuz

İsminden de anlayacağınız gibi Sony 2'nin daha kompakt hali olan 2 Mini de NC özelliği bulunduruyor. Sony 2 gibi kendi içerisinde otomatik ses ayarlamasını yapamayan 2 Mini, LDAC ve NFC desteği sunuyor. Ayrıca 24 saatlik pil ömrüne sahipken fiyatı da 230 dolar olacak.

Sony h.ear 2 Kulak İçi Kablosuz

Enseden geçirmeli ve kulak içi olarak gelen bu model, 8 saatlik bir pil ömrüne, dört boyutlu kulak içi kulaklık takımına sahip. LDAC tamamen desteklerken aynı zamanda NFC hızlı eşleştirmesi de yapılabiliyor. Fiyat etiketi ise 200 dolar olarak belirlenmiş. 


Efsane Geri Döndü! Sony, Yeni Walkman’i Tanıttı

Android 8.0 Oreo Alacak Sony Xperia Telefonlar Belli Oldu

YORUMLAR