Sony Xperia Z3'e Lollipop Güncellemesi Şubatta

Sony Experia Z3, Şubat ayında Lollipop sürümüne güncellenecek.

Sony Xperia Z3'e Lollipop Güncellemesi Şubatta

Önceki Z serisi cihazlardan daha farklı ve radikal değişikliklere sahip olan Sony Xperia Z3, Şubat ayında Lollipop sürümüne güncellenmeye hazırlanıyor.

Sony Xperia Z3 hiç kuşkusuz Android mobil telefon pazarının amiral gemilerinden biri. Son derece dayanıklı pil ömrü, tasarımı, su ve toz geçirmezlik özelliği, mükemmel Dolby ses kalitesi, ön ve arka kamera performansı, sağlam ön paneli ve hızıyla bekleneni veren bir ürün olarak 2014’e damgasını vurmayı başarmıştı.

Android 4.4.4 sürümünü kullanan Z3, Şubat ayında Lollipop sürümüne geçerek kullanıcılarını daha da mutlu edecek. Şirketin CEO’su Michael Fasulo, gelecek aydan itibaren tüm Z3 türevlerinin Lollipop’a güncelleneceğini resmen duyurdu. 

Bu durum tüm Z serisini kapsıyor. Z1, Z2 ve Z3 Compact'ta bu güncellemeden faydalanacak olan cihazlar. Ancak öncelik Z3’ün olacak. Güncelleme için kesin bir tarih aralığı verilmedi, ancak Şubat ayı sonuna kadar Sony Z3 serisinin tamamen güncellenmiş olması hedefleniyor. Diğer Z modelleri ise Mart ayından itibaren güncellemelerine kavuşabilecekler. 

Sony Xperia Z3 Fotoğrafları

Sony Xperia Z3 Resmi Olarak Tanıtıldı

Sony Xperia Z3 Ne Kadar Kalın?

YORUMLAR