Sony, IFA 2014 İçin Tanıtım Fragmanını Yayınladı

Sony, IFA 2014 İçin Tanıtım Fragmanını Yayınladı

Şüphesiz ki bu aralar birçok kişi tarafından beklenen ürünlerden biri Sony Xperia Z3 Compact. Her ne kadar önümüzdeki günlerde Sony'nin yeni detayları bizlerle paylaşacağını bilsek de, bu konudaki merakımızı bir türlü yatıştıramıyoruz.

Sony bugün IFA 2014 için yeni tanıtım fragmanını yayınladı. Videoda Sony'nin 3 tane ürünü mevcut; 1 tablet ve 2 akıllı telefon. Tabletin Sony Xperia Z3 Tablet Compact olduğu aşikar. Bunun yanında gösterilen diğer 2 akıllı telefon için ise yorumlar gelmeye devam ediyor. Anlaşılan o ki Sony bizlerle sadece yeni Sony Xperia Z3 Tablet Compact'i buluşturmayacak.

Daha önce yayılan söylentilere baktığımız zaman bu 2 telefondan birinin Sony Xperia Z3, diğerinin ise Xperia Z3 Compact olduğunu varsayabiliriz. Sony özellikle her yıl 2 ayrı telefon ile sahaya çıkmaya alışık; geçen sene bu Xperia Z ve Xperia Z1 olmuştu. Bu sene ise Xperia Z2'nin yanında şimdi de Xperia Z3'ü göreceğiz.

Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan IFA 2014'te Sony'nin tanıtımına kulak vereceğiz. Bulabildiğimiz tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Bizi takip etmeye devam edin. İyi seyirler.

Sony Xperia Z3 Ne Kadar Kalın?

Sony Xperia Z3 Özellikleri GFXBench Benchmark Testinde Ortaya Çıktı

YORUMLAR