Sony PlayStation 4 Deneyimi Bu Sefer Las Vegas'ta Yaşanıyor

Sony PlayStation 4 Deneyimi Bu Sefer Las Vegas'ta Yaşanıyor

PlayStation 4 resmen dünya turnesine çıktı. Birçok ünlü fuarda kendini gösteren, yeni ve zengin içerikleriyle oyun dünyasını şoka uğratan konsol, şimdi de rotasını Las Vegas'a çeviriyor.

Fakat bu sefer "Las Vegas'ta olan Las Vegas'ta kalır!" diyemiyoruz; çünkü tüm dünyaya açık bir basın toplantısıyla Sony PlayStation 4, 2 günlük sahne performansına hazırlanıyor. Sony, bugün PS4'ün 2 günlük Las Vegas etkinliği ile ilgili bilgileri oyun basınıyla paylaştı. PlayStation'ın sosyal medya adamı Sid Shuman, konu hakkında şu şekilde yorum yaptı:

"Geniş kapsamlı panellerde yerinizi alın, sektörün en ünlü yapımcılarıyla tanışın, yeni gelen tonlarca PlayStation oyunlarını deneme şansı yakalayın, bir sürü ürün toplayın ve en önemlisi, favori oyun stüdyolarınızdan direkt olarak nadir koleksiyon ürünleri satın alın!"

Las Vegas'ta düzenlenecek olan bu etkinlik aynı PAX gibi bir etkinlik olacak. Tek özelliği ise etkinliğin tamamen PlayStation 4'ten oluşacağı. Tek gün için biletlerin 50 dolar, iki gün için ise 90 dolar olduğu açıklandı. Eğer Las Vegas'a yolunuzu düşerse, bu etkinliğe mutlaka uğrayın. Tabii yolunuz düşerse.

Tüm bunların yanında etkinlik elbette ki internette yayınlanacaktır. Videolar düşmeye başladığında, ya da canlı yayın ihtimali olduğunda sizlerle yeni haberler paylaşmaya devam edeceğiz.

Destiny'nin PS3 Versiyonu, PS4'ten Biraz Daha Bulanık

PS4 Oyunları Oynatan Xperia Z3 Tablet

YORUMLAR