Sony, PlayStation 4 Güncellemesi İçin Beta Test Kayıtlarına Başlayacak

Sony, PlayStation 4 Güncellemesi İçin Beta Test Kayıtlarına Başlayacak

Sony, PlayStation 4 için geliştirilen yeni yazılımının beta testi için gönüllüler arıyor. PlayStation 4 güncellemesi çok yakında beta test kayıtlarına başlayacak.

Kullanıcılar Sony PlayStation 4 - 2.50 yazılım güncellemesinden önce beta sürümünü denemek için kayıt yaptırabilecekler. Bu sistem daha önce Xbox One kullanıcılarının aşina olduğu bir durum. Sony’de PlayStation 4 yeni yazılım sürümünün kararlığına kullanıcılar karar versin istiyor.

Yeni yazılımın en önemli özelliklerinde biri “Rest Mode”. Bu özellik PlayStation 4’ün hiç enerji harcamadan dinlenme moduna geçmesini sağlayabilecek. “Rest Mode” oyunlardan çıkış yapmadan cihazın dinlenme moduna geçmesi özelliği anlamına geliyor.  

Sony kayıtların ne zaman başlayacağına dair her hangi bir bilgi vermedi. Ancak beta test süresinin PlayStation Network’ten duyurulacağı konuşuluyor.

Sony PlayStation 4 yeni yazılımı için beta test kapılarını herkese ardına kadar açmayacak. Beta kullanıcılarının sınırlı tutulacağı da gelen haberler arasında. Ancak beta test yapacak kullanıcı sayısını da henüz açıklamış değil. Sony, önümüzdeki haftalarda konuyla ilgili daha detaylı bilgi verecek. 

PlayStation 4 Sanal Gerçeklik Karakterleri Kalbinizi Çalabilir, Dikkatli İzleyin

1 TeraBayt'lık Sony PlayStation 4 Geliyor

Star Wars Battlefront İçin Özel Bir PlayStation 4 Tasarlandı ve Duyuruldu

YORUMLAR