Sony, Playstation 4 için 2.0 Güncellemesini Duyurdu

Sony, Playstation 4 için 2.0 Güncellemesini Duyurdu

Uzun süredir beklenen zaman sonunda geldi; bu hafta gözlerimizi Gamescom 2014'e çeviriyoruz. Özellikle yeni nesil için görülmeyi bekleyen birçok oyun var. Hatta ilk çıkartmayı Xbox One ve PlayStation 4 bugün yaptı bile.

Harika oyunların yanında tabii ki yeni nesil konsolların teknik özelliklerini de merak ediyorduk. Özellikle PlayStation 4'ün bize sağlayacağı kolaylıklar konusunda bir hayli sorumuz vardı. Bugün, Sony konferansında bu soruların birçoğu yanıtlandı. Söz konusu firma, PlayStation 4'e gelecek olan yeni 2.0 güncellemesini ve bu güncellemeyle birlikte sisteme eklenecek olan Share Play özelliğini duyurdu. Aslında ekli olan fakat henüz aktif edilmeyen Share Play özelliği ile, oyunun neresinde olursanız olun, size katılmak isteyen arkadaşınız kaldığınız yerden yanınıza gelebilecek ve hatta kontrolü tamamen sizden alabilecek. Ne kadar harika öyle değil mi?

Tüm bunların yanında YouTube'a PS4 tarafından yüklediğimiz videolarda da gelişme var. Artık arkadaşlarımıza daha hızlı ulaşabileceğiz ve gerçek isimlerle arama yapabileceğiz.

Sony, PS4 ile ilgili yeni gelişmelerin ilerlediğimiz zamanlarda bizlerle buluşacağını söylüyor. 

Bizimle kalın.

Playstation 4 Konsept Tasarımı

YORUMLAR